O nás

Jmenujeme se Jana a Petr a o sezónní a hlavně lokální produkty od místních sadařů a farmářů jsme se začali zajímat již v roce 2010. V té době ještě nefungovaly farmářské trhy a nám připadalo zvláštní jíst jablka z Nového Zélandu, když ta z českých sadů jsou stejně dobrá (né-li lepší)! Rozhodli jsme se proto založit firmu Svět bedýnek a dodávat kvalitní zeleninu a ovoce od českých farmářů přímo k zákazníkům domů... Postupně jsme sortiment rozšiřovali a v současné době si zákazník může užít plnohodnotný farmářský trh z pohodlí svého domova. Vybírat může totiž i z BIO mléčných výrobků, masa z českých chovů, ale také domácích marmelád, čerstvého pečiva, medů a mnoho dalšího.

V roce 2014 nás napadlo oslovit firmy s nabídkou Ovoce do práce. Přibrali jsme do týmu Evu a Evu a rozhodli jsme se tento projekt rozjet naplno. Chtěli bychom totiž pokračovat s podporou místních sadařů a farmářů a jít tímto směrem nám přišlo tak nějak automatické. V zahraničí je tato služba velice oblíbená a podpora lokálního zemědělství přirozená. Nabídkou Ovoce do práce dopřejete svým zaměstnancům nejen benefit zdravé svačiny, ale také tím podpoříte místní sadaře a farmáře (o ekologii a cestování potravin ani nemluvě :-D)

Pokud se rozhodnete pro Ovoce do práce, tak věřte, že nebudeme anonymním "dodavatelem zboží". Chceme se totiž stát nadstandardním prostředníkem mezi Vaší společností a českým farmářem!

Poptávkový formulář

Údaje o Vás

Mám zájem o:

Kdy vám ovoce dodáme?

Jak jste se o nás dozvěděli?

Kontakt
info@ovocedoprace.cz
Tel: 775 429 332

ičo: 02840049
č.ú: 2800576234/2010

facebook facebook
Follow us on