ČASTÉ DOTAZY

Musím objednávat pravidelně?

Nemusíte. Většina zákazníků dává sice přednost pravidelným dodávkám, můžeme ale dodávat i nepravidelně nebo jen na konkrétní firemní akci, prostě tak, aby to vyhovovalo vašemu rozpočtu a potřebám

Co všechno si můžu v objednávce individuálně navolit?

Snažíme se maximálně přizpůsobit vašim požadavkům. Volíte si množství a druh ovoce, dny dodávky, hodinu i způsob platby.

Kde ovoce nakupujete a dovážíte ho zdaleka?

Dáváme přednost místním farmářům a českému ovoci a nakupujeme přímo od nich. Ale protože chceme zajistit větší pestrost bedýnek v zimním a jarním období, dovážíme ovoce i ze zahraničí. Své dodavatele pečlivě vybíráme a dobře známe. Snažíme se pro vás zajistit tu nejlepší kvalitu.

Dováží ovoce v bio kvalitě?

Můžeme zajistit bedýnky v bio kvalitě, ale standardní bedýnky v bio kvalitě nedodáváme. Důvodů je několik, např. vyšší cena bedýnky, limitované zásoby bio-ovoce na trhu, nutnost dovážet zdaleka či ze zahraničí. Snažíme se, aby naše ovoce bylo lokální, cestovalo jen minimálně a nezatěžovalo životní prostředí.

V kolik hodin ovoce přivezete?

Ovoce vozíme vždy dopoledne, tak aby bylo po příchodu zaměstnanců do práce již k dispozici. Na přesné hodině se domluvíme s vámi. Ale můžeme přivézt i odpoledne na poradu nebo větší jednání.

Jste schopni dodávat na více míst, do různých pater?

Ano. Objednávku můžeme rozdělit po patrech, po jednotlivých odděleních nebo dodat na různé adresy.

Kdo ovoce naporcuje a připraví?

Dodáváme pouze ovoce, které se snadno jí a nekape. Tak například místo pomerančů dodáváme snadno loupatelné mandarinky. Banány a hroznové víno rozdělíme na jednotlivé porce, aby si každý mohl vzít svou porci ovoce přímo do ruky. Je to sice detail, ale podle nás docela důležitý. Navíc při porcování máme možnost znovu projít kvalitu ovoce než ho přidáme do bedýnky.

Jak postupujete, je-li v bedýnce potlučené ovoce?

Garantujeme 100% kvalitu, pokud však přesto v bedýnce najdete ovoce, které jí neodpovídá - zdarma ho vyměníme.

Jak si mohu objednat?

Je to snadné. Náš poptávkový formulář vás provede vším podstatným a my se Vám nejpozději do 24 hodin ozveme a společně objednávku dokončíme. Pokud se chcete nejdříve poradit nebo si objednat telefonicky - není problém, zavolejte nám na 608 309 974.

Musím s vámi předem uzavřít smlouvu na dodávku ovoce?

NE. Nechceme si vás zavazovat žádnou smlouvou. Svou objednávku ovoce můžete kdykoli změnit nebo pozastavit. Stačí, když nám změnu objednávky oznámíte 48 hodin předem.

Jak to je s platbou?

Můžeme vás fakturovat měsíčně nebo za jednotlivou objednávku.

Proč bychom měli poskytovat ovoce přímo ve firmě, když v přízemí naší budovy je kantýna, kde si zaměstnanci mohou koupit vlastní ovoce?

Ze zkušeností jiných firem vyplývá, že zaměstnanci nejedí ovoce, pokud ho nemají nadosah, například na patře v kanceláři nebo ve firemní kuchyňce. Ti, kteří si zajdou do kantýny, si s větší pravděpodobností dají kávu a něco sladkého než ovoce. Poskytováním ovoce přímo na pracovišti dáváte zaměstnancům možnost jíst ovoce častěji.

Poptávkový formulář

Údaje o Vás

Mám zájem o:

Kdy vám ovoce dodáme?

Jak jste se o nás dozvěděli?

Kontakt
info@ovocedoprace.cz
Tel: 775 429 332

ičo: 02840049
č.ú: 2800576234/2010

facebook facebook
Follow us on