PROČ PODPOŘIT ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ V PRÁCI?

  • Podporuje zdravý životní styl
  • Snižuje nemocnost
  • Zvyšuje Vaši firemní image
    a loajalitu zaměstnanců
  • Zlepšuje morálku a motivaci
  • Zvyšuje produktivitu

Většina úspěšných společností má své nabídce benefitů pro zaměstnance různé sportovní a zdravotní programy. Ale jen ty nejinovativnější z nich chtějí pro své zaměstnance to nejlepší - podpořit jejich zdraví a zdravý životní styl. Dobrou zprávou je, že počty těchto firem rostou. Chcete k nim patřit i vy?

To, že je ovoce zdravé, vědí všichni, ale jen málokdo si dopřeje doporučených 5 porcí ovoce a zeleniny denně. V práci trávíme přibližně 60% svého denního "bdělého" času. Tady bychom si tedy měli dopřát své 3 porce z 5. Pravidelnou dodávkou ovoce do práce a tím, že ovoce bude volně k dispozici se tento cíl stane reálnějším pro většinu zaměstnanců. Doplňte svou nabídku občerstvení ve firmě o zdravé ovoce a omezte automaty na bagety a sladkosti . Čtěte více na: 5 a day.

Víte, že pravidelná konzumace ovoce a zeleniny je druhou nejdůležitější
                              metodou v boji proti rakovině, hned po skoncování s kouřením.

Také máte ve svém benefitovém programu tzv. "sick days"? A víte kolik vás stojí? Změňte svůj úhel pohledu a zaměřte se na "zdravé dny". Uvidíte, že ušetříte.

Víte, že s každou snězenou porcí ovoce
                              se zvyšuje ochrana proti infarktu.

Zahraniční výzkumy potvrzují, že zdraví zaměstnanců patří ke klíčovým byznysovým ukazatelům úspěšnosti firmy, stejně jako například produktivita a nemocnost. Evropská studie prokázala, že zdraví zaměstnanci jsou až o více než 20% produktivnější než ti s vyšší nemocností. Trend ve světe ukazuje, že firmy začínají ve svých benefitových programech zaměřených na zdraví podporovat takové programy, které jsou co nejuniverzálnější a jsou oblíbené u většiny zaměstnanců. Ovoce tuto podmínku plní na 100%, na rozdíl od fitness center, kam chodí jen malá část zaměstnanců.

Víte, že pasivní styl práce vsedě u stolu spolu s pracovním stresem,
                    špatnou výživou a stále delší pracovní dobou vede k riziku
                               rozvoje mnoha život ohrožujících nemocí.

Zdraví zaměstnanců je klíčové pro dobrý chod každé firmy a bude brzy patřit na seznam priorit většiny HR oddělení, stejně jako problém stárnoucí populace či konkurenční boj o talenty a kvalitní zaměstnance.

Poptávkový formulář

Údaje o Vás

Mám zájem o:

Kdy vám ovoce dodáme?

Jak jste se o nás dozvěděli?

Kontakt
info@ovocedoprace.cz
Tel: 775 429 332

ičo: 02840049
č.ú: 2800576234/2010

facebook facebook
Follow us on